O nas

Anataka to rodzinna historia. Nasze ubrania kierujemy do kobiet, matek, córek i wnuczek.

 

Jak powstaliśmy?
Autorką marki jest Ania Banasiak, która połączona jest z modą wieloletnimi i silnymi więzami. Bardzo ważna są dla niej relacje z najbliższym - początki Anataki to historia rodzinna. Ania zaczynała tworzyć Anatakę, swoją ukochaną markę, z córką i siostrą. Teraz nasza firma to kilkunastoosobowy zespół, a dziewczyny są TARE naszego działania. 

 Anataka

Skąd jesteśmy?
Powstaliśmy W 2012 roku, w sercu naszego kraju - w Łodzi. Ubrania projektujemy w naszym biurze, to tu dzieje się moda. Szyjemy etycznie w lokalnych szwalniach na terenie całej Polski. Tworzymy rzeczy z wysokogatunkowych, wyselekcjonowanych materiałów -  polskich dzianin i tkanin pochodzących głównie z Europy. Stawiamy na jakość i unikalność dodatków.

 

Nasza filozofia:
Filozofia naszej marki opiera się na zrozumieniu. Staramy się wczuć w Wasz styl życia, zrozumieć codzienne obowiązki i wyzwania. Niezależnie od wieku, typu sylwetki - nasze ubrania mają dawać wam wygodę, pewność siebie i siłę. Przywiązujemy ogromną uwagę do stylizacji, bo zależy nam na inspirowaniu Was i otwieraniu nowych dróg do wyrażania siebie. Anataka to marka ponadczasowa skierowana do 4 pokoleń kobiet.

 

Nasze kolekcje:
W sezosie tworzymy 2 kapsułowe kolekcje na sezon wiosna/lato i jesień/zima. Materiały, z których powstały nasze ubrania są oddychające i wysokiej jakości - bawełny, wiskozy, lyocelle, mohery oraz miękkie wełny. Każda kolekcja ma neutralne kolory bazowe i odważne, przykuwające wzrok kolory akcentowe. Kochamy wzory, a w szczególności kraty!

 

Z czego jesteśmy znani?
Słyniemy ze świetnie skrojonych żakietów, miękkich, otulających swetrów i niebanalnych fasonów spodni.
Poznaj nas bliżej i pokochaj ponadczasową modę.