Tabela rozmiarów

Podane tabele rozmiarów dotyczą wymiarów sylwetki. Zastanawiając się jaki rozmiar będzie do Ciebie pasował, weź pod uwagę z jakiego materiału wykonany jest dany model (elastyczna dzianina, nierozciągliwa tkanina) i krój danej rzeczy (dopasowany, luźny, oversize). Wpływa to na komfort noszenia wybranej rzeczy.

 


Aby ustalić jaki masz rozmiar, potrzebować będziesz miarki lub centymetra by zmierzyć się w określonych miejscach. Podpowiemy Ci jak mierzyć:

1) Obwód klatki piersiowej: poprowadź centymetr dookoła ciała, pod ramionami, w najszerszej części klatki piersiowej. Zmierz się w swojej ulubionej bieliźnie, weź pod uwagę, że może ona dodać nawet kilka centymetrów w obwodzie i może wpłynąć na sposób dopasowania rzeczy do tej części sylwetki!

2) Obwód talii: poprowadź centymetr dookoła najwęższej części talii. Pamiętaj, aby centymetr nie był bardzo ciasno i nie opinał mierzonej partii ciała. Mierzy się w naturalnej, swobodnej pozycji.

3) Obwód bioder: poprowadź centymetr dookoła najszerszej części ciała  - między talią a udami.


Legenda do sylwetki:
1) Obwód klatki piersiowej
2) Obwód talii
3) Obwód bioder

W przypadku wątpliwości przy wyborze rozmiaru skontaktuj się z nami pod adresem biuro@anataka.pl lub pod nr telefonu + 48 607 600 102 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00) – chętnie pomożemy.